RTV 900 MR


RTV 900 R je ve standardním provedení dodáván s maskovacím nátěrem karoserie, s čelním ochranným rámem, hydraulickým zvedáním ložné plochy, dvěma sedačkami a vybavením pro provoz na veřejných komunikacích. Rovněž tažení přívěsu není problém - vozidlo je vybaveno robustním závěsným zařízením.

RTV 900 R je vhodný pro nejrůznější použití v komunálních službách, farmářství, lesním hospodářství, ochraně přírody, stavebnictví, sportovních a hotelových komplexech. Vyhovuje i pro převoz výrobků a materiálu ve strojírenství.

Cena: 552 000,- Kč

456 000,- bez DPH
TECHNICKÁ DATA ( otevřít / zavřít )


Motor

Značka motoru
Kubota
Typ motoru
D902-E2-KV
Počet válců
3
Palivo
nafta
Výkon (HP)
21
Objem nádrže (l)
28

Ložná plocha

Šířka (mm)
1320
Délka (mm)
1180
Hloubka (mm)
290
Zatížení ložné plochy (kg)
500
Hydraulické zvedání
ano

Pohon

Převodovka
variabilní hydrostatická VHT
Max. rychlost (km/h)
40
Řízení
plně hydraulické
Uzávěrka diferenciálu
působící na zadní nápr.
Brzdy (vpředu/vzadu)
uzavřené olejem chlazené kotoučové

Rozměry

Délka (mm)
3030
Šířka (mm)
1520
Výška (mm)
2125

Výbava

Čelní ochranný rám
standart
Barva karoserie
maskovací
Vybavení pro provoz na veřejných komunikacích
standart
Hmotnost (kg)
925
POPIS STROJE ( otevřít / zavřít )


Motor

Tříválcový kapalinou chlazený naftový motor Kubota s výkonem 21,6 HP, poskytuje dostatečnou sílu pro transport nákladu ( do 500 kg) v obtížně průjezdném terénu.

Hydrostatický převod VHT

Hydrostatický převod s násobičem reagující v závislosti na zatížení, dává RTV900 jeho sílu. Díky třem jízdním rozsahům se vyznačuje rychlou akcelerací, optimální tažnou silou v každém terénu, vynikajícími jízdními vlastnostmi a bezpečnou jízdou na svazích. Kromě toho pracuje tento systém s vyšší účinností a nižším opotřebením, než řemenové převody, nabízené většinou konkurenčních výrobců.

Přesně reagující hydrostatické řízení

Při jízdě v terénu je nutné se rozhodovat ve zlomcích sekund. RTV 900 má k tomu potřebnou rychlost reakce. Jedná se přitom o první vozidlo této třídy, které je vybavené hydrostatickým řízením.

Stabilní rámová konstrukce

Velmi pevná rámová konstrukce RTV900, odolná proti namáhání je vhodná pro dlouholeté použití stroje při velké pracovní zátěži.

Zavěšení zadních kol

Zadní kola jsou zavěšena na společném sdruženém ramenu nápravy De Dijon, s listovými péry a tlumiči. Tím jsou nárazy při jízdě v neschůdném terénu co nejvíce eliminovány.

Spolehlivá mokrá kotoučová brzda

Jízda v kopcovitém terénu znamená časté brzdění. S hydraulicky ovládanou mokrou kotoučovou brzdou můžete zastavit rychle a bez vynaložení velké síly. Má zvláště dlouhou životnost, takže nedochází ke snížení výkonu v důsledku opotřebení.

Velká světlá výška nad zemí

Díky mimořádné výšce nad zemí (přibližně 20 cm) je možné s RTV900 jezdit bez problémů v neschůdném a neznámém terénu. Pro vynikající stabilitu a vysoký jízdní komfort disponuje stroj širokým rozchodem a širokými pneumatikami.

Přístrojová deska

Abyste mohli nepřetržitě sledovat silnici, je přístrojová deska uspořádána tak, že je možné důležité provozní parametry odečíst jedním pohledem. Je na ní namontovaná světelná signalizace mimo jiné pro stav oleje, kontrolu dobíjení a mnoho dalších funkcí.

Velká ložná plocha se zvedáním

Ať dopravujete velký náklad ( maximální zátěž 500 kg) nebo menší množství materiálu ? obojí můžete bezpečně uložit na zvláště velké ložné ploše. Pravý hydraulický zvedací systém umožňuje snadné vyklápění pomocí jediné páky. RTV900 může bez problémů transportovat Europaletu (1,2 m).

Čelní ochranný rám

Na rozdíl od jiných strojů, které jsou v prvé řadě vybaveny čelním ochranným rámem z dekorativních důvodů, poskytuje vysoce odolný čelní rám z oceli dobrou ochranu.

Komfortní sedačka

Pro nejvyšší jízdní komfort je RTV 900 W vybaven dvěma velkoryse čalouněnými samostatnými sedačkami. Pro větší bezpečnost cestujících jsou namontovány bezpečnostní pásy s dvojitou bezpečnostní funkcí a boční držadla.

Bezpečnostní ochranný rám

Pro zajištění optimální ochrany řidiče je RTV vybaveno ochranným rámem (ROPS), který lze na objednávku doplnit čelním sklem a ochrannou stříškou nebo nahradit ho kabinou ( rovněž na objednávku).

Systém osvětlení a držák registrační značky

Vedle bezpečnostního ochranného rámu a dvou sedaček (pro řidiče a spolujezdce) s bezpečnostními pásy patří systém osvětlení(A)- včetně světlometů, ukazatelů směru jízdy, zpětným zrcátkem a odrazkami, a držák registrační značky(B) do úplného vybavení pro provoz na veřejných komunikacích. Toto vybavení rozšiřuje možnosti využití vozidla. Můžete jezdit v nejnáročnějším volném terénu, ale také na veřejných cestách a silnicích.
PŘÍSLUŠENSTVÍ ( otevřít / zavřít )


Pneumatiky řada RTV
Trávníkové - HDWS - Knobby

Kabina řada RTV


Čelní sklo a ochranná stříška RTV


Sněžné pásy HW/UTV řada RTV


Čelní radlice řada RTV


Se záběrem 1,70 m