M 6040 DTN;M 70/8040 DTN/DTNQ


S úzkou kompaktní karoserií a možností volby mezi modelem s kabinou nebo ochranným rámem, jsou tyto traktory ideální pro práci na vinicích a v sadech.

 • Model M 6040 N - úsporný motor Kubota V3307-DI-TE3
     66 k / 220 Nm s převodovkou 15V/15R, plazivé rychlosti.

 • Model M 7040 N - úsporný motor Kubota V3307-DI-TE3
     74,3 k / 252 Nm s převodovkou 15V/15R, plazivé rychlosti.

 • Model M 8540 N - úsporný motor Kubota V3800-DI-TE3
     84 k / 283 Nm s převodovkou 15V/15R
 • Cena: Na dotaz
  TECHNICKÁ DATA ( otevřít / zavřít )


  POPIS STROJE ( otevřít / zavřít )

  Kompaktní a úzká konstrukce

  Rozšířili jsme naší řadu úzkých traktorů o modely M6040, M7040 a M8540. Tyto traktory byly vyvinuty specificky pro ty, kteří pracují ve vinicích, sadech, nebo kdekoli je třeba kompaktního traktoru s výkonem série M. Jejich celková šířka je 1220 mm s běžnými koly. Pro zvýšení užitné hodnoty jsme zaoblili rohy, vybavili stroj sklopnými světly a ujistili se tím, že ovládání je uspořádáno tak, aby nebránilo průjezdu pod nízkými větvemi.

  Inovovaná kabina Kubota Narrow

  M7040 a M8540 jsou úzké traktory, které jsou nově navrženy s klimatizovanou kabinou zajišťující pohodlí obsluhy při práci. Pokud se snažíte zbavit tepla v horký letní den, nebo se chcete zahřát při práci v zimě, je klimatizovaná kabina ideálním řešením.

  Hydraulické řízení

  Tyto úzké traktory jsou vybaveny hydraulickým řízením Kubota, které umožňuje lehké ovládání stroje a usnadňuje zatáčení ve vinicích, sadech a ostatních úzkých prostorách.

  Řazení

  Synchronizovaná pětistupňová převodovka disponuje třemi redukčními převody a umožňuje tak volbu z 15 rychlostí vpřed i vzad včetně velmi pomalé rychlosti.

  Brzdný systém

  Traktory jsou vybaveny hydraulickým brzdným systémem pracujícím na všechna čtyři kola, který vyžaduje minimální ovládací sílu a automaticky připojuje pohon 4x4 při brzdění.

  Přídavné hydraulické okruhy pro čelní nářadí

  K přední pravé straně jsou připojeny dva přídavné hydraulické okruhy jako volitelné vybavení. Ovládací páka je umístěna vedle volantu pro snadné ovládání. Dále je možné stroj vybavit ovládáním průtoku hydraulického oleje pro snadnější ovládání a připojování pracovního nářadí.

  Hydraulika a PTO

  Tyto traktory jsou vybaveny hydraulickým čerpadlem o kapacitě 61 l/min se zlepšenou kapacitou zdvihu na 2.300 kg, což umožňuje použití velkých nástrojů. Nezávislé PTO s brzdou zlepšuje efektivitu práce.

  Kubota Bi-Speed

  Patentovaný systém pohonu předních kol při natočení o více jak cca 30 stupňů, kdy se přední kola otáčejí téměř dvakrát rychleji než zadní. Výsledkem je menší poloměr otáčení a minimalizace poškození podloží.

  PŘÍSLUŠENSTVÍ ( otevřít / zavřít )


  Čelní 3-bodový závěs + čelní
  vývodová hřídel M40 Narrow  Závěs kategorie II,
  nosnost 3.300 kg
  PTO 1000 ot/min

  Záběrové, travní, kultivační pneu


  Hydraulické soupravy

  Vzduchotlaké brzdy přívěsu