B 2420


Modely řady B20 staví na velmi příznivém přijetí, kterého se dostalo starším modelům řady B10 - B 1410 a B1610, které patří díky svému širokému využití mezi nejprodávanější, kompaktní malotraktory Kubota.
Vedle moderního designu nabízejí zdokonalené technické parametry a konstrukční řešení větších traktorů řady B. Jsou ekonomické a zachovávají si svůj obslužný komfort, výkon a osvědčený design. Základní funkce však byly zdokonaleny dalším vývojem a nové modely nabízejí překvapivě rozmanité možnosti použití, při zachování nízké hmotnosti a kompaktního vzhledu. Nové, spolehlivé a všestranné modely se vyznačují vynikající manévrovatelností a dostatečnou silou pro široké použití. Jsou vyvíjeny s ohledem na potřeby soukromých i profesionálních uživatelú a šetrné k životnímu prostředí. B2420 splňuje různé požadavky a přitom zachovává jednoduchost funkcí. Jeho klíčovou vlastností jsou jeho malé rozměry - B2420 má celkovou šířku jeden metr, což splňuje požadavky nejen v ovocnářství nebo vinařství, ale také kdekoli, kde jsou mobilita a šetření prostoru klíčové.

Cena: Na dotaz
TECHNICKÁ DATA ( otevřít / zavřít )


POPIS STROJE ( otevřít / zavřít )

Motor E-TVCS

Naše tříválcové naftové motory s výkonem 17.4 kW (24k) zvládnou ty nejnáročnější úkoly. Systém kubota E-TVCS (třívrstvý spalovací systém) umožňujte těmto motorů dosáhnout skvělého výkonu, velkého točivého momentu, nižších emisí a nízkého hlu-ku a vibrací.

Výkonný 3-bodový závěs

3-bodový závěs je možné používat s velkým množstvím nástrojů a provádět tak nároč-nější práce a tím zvýšít Vaši produktivitu. Jeho velká zdvihací kapacita umožňuje efektivnější provedení i těžších prací.

Lehké řízení s posilovačem

Posilovač řízení B2420 Vám umožňuje přesnou kontrolu a snadné ovládání, jeho systém tlumení vibrací pomáhá snižovat únavu a zvyšuje komfort při dlouhé práci.

Větší výběr rychlostí

S nejvyšší rychlostí téměř 20 km/h, pomocí 9 rychlostí vpřed a 3 vzad, B2420 se může perfektně přizpůsbit rychlosti vhodné pro ten který úkol.

Ventil pro přesný zdvih nástrojů

Ventil umožňuje snižovat nástroj v krocích přibližně 0.6 cm na spodním konci, což Vám umožní daleko přesnější práci.

Podsvícený přístrojový panel

Důležité informace, jako otáčky motoru, teplota motoru a množství paliva v nádrži jsou nyní ještě čitelnější. Panel se rozsvěcuje spolu se světly.

Parkovací brzda

Pro udržení traktoru na místě prostě zatáhněte za odpovídající páku.

Zcela rovná podlaha

B2420 má zcela rovnou podlahu pokrytou odolnou gumou, zajišťující ještě větší komfort a snadný přístup.

Označení ovladačů

B2420 disponuje označením ovládacích prvků, které umožňují snadnější ovládání a rozpoznání odpovídajícího ovladače. Všechny ovládácí prvky jsou snadno dostupné.

Držák nápojů

Udrží Váš nápoj stabilně na svém místě.
PŘÍSLUŠENSTVÍ ( otevřít / zavřít )


Pneumatiky řada B20trávníkové - záběrové

Čelní závěs a čelní vývodová hřídelMezinápravové žací ústrojí řada B20Čelní zametací kartáč řada B20Shrnovací radlice řada B20Čelní nakladač B20Kabina řada B20Přídavná čelní a zadní hydraulikaMožnost až tří samostatných hydraulických okruhů

Sněžná fréza B20