B1220,1620,1820


Modely řady B20 staví na velmi příznivém přijetí, kterého se dostalo starším modelům řady B10 - B 1410 a B1610, které patří díky svému širokému využití mezi nejprodávanější, kompaktní malotraktory Kubota.
Vedle moderního designu nabízejí zdokonalené technické parametry a konstrukční řešení větších traktorů řady B. Jsou ekonomické a zachovávají si svůj obslužný komfort, výkon a osvědčený design. Základní funkce však byly zdokonaleny dalším vývojem a nové modely nabízejí překvapivě rozmanité možnosti použití, při zachování nízké hmotnosti a kompaktního vzhledu. Nové, spolehlivé a všestranné modely se vyznačují vynikající manévrovatelností a dostatečnou silou pro široké použití. Jsou vyvíjeny s ohledem na potřeby soukromých i profesionálních uživatelů a šetrné k životnímu prostředí. Díky úzkému rozchodu se jedná o vynikající školkařské traktory.

Cena: Na dotaz
TECHNICKÁ DATA ( otevřít / zavřít )


PŘÍSLUŠENSTVÍ ( otevřít / zavřít )


Pneumatiky řada B20trávníkové - záběrové

Čelní závěs a čelní vývodová hřídelMezinápravové žací ústrojí řada B20Čelní zametací kartáč řada B20Shrnovací radlice řada B20Čelní nakladač B20Kabina řada B20Přídavná čelní a zadní hydraulikaMožnost až tří samostatných hydraulických okruhů

Sněžná fréza B20